GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Syltkrukor 14088247
nr 1408 8247
Syltkrukor
Ett par, Gustavsberg. Höjd: 18 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:18:42
18/7 12:12:59
Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio